Регіональні круглі столи про наслідки імплементації угоди про асоціацію, Миколаїв-Херсон (АНОНС)

Автор: IЄAC Вівторок, 11 жовтня 2016

19-20 жовтня в Миколаєві та Херсоні відбудеться другий раунд регіональних круглих столів «Впроваджуючи Угоду про асоціацію Україна-ЄС: перші уроки, наслідки, практики використання» для громадськості, місцевої влади та бізнесу області. 

 

Продовжуючи традицію попередніх років, Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститут Євро-Атлантичного Співробітництва виступають організаторами серії подій, присвячених наслідкам набуття чинності з 1 січня 2016 року Угоди про асоціацію Україна-ЄС, під час яких, зокрема, розглядаються питання, що стосуються економіки та торгівлі.

 

Найкраще поінформовані українські експерти з міжнародних відносин, права та економіки проведуть ґрунтовний цілісний аналіз Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (УА) як інноваційного нормативно-правового документу та явища міжнародного права, що впливатиме на всі значущі регуляторні сфери в Україні. Серед учасників круглого столу: голова Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле БАУМАНН, науковий директор Інституту Євро-Атлантичного Співробітництва Олександр СУШКО, директор з наукової роботи Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Вероніка МОВЧАН та незалежний експерт і консультант з питань експорту на європейські та міжнародні ринки Олег МИРОШНІЧЕНКО.

 

Учасники заходу висвітлять основні моменти впровадження УА як найбільшого міжнародно-правового документу за всю історію України та говоритимуть про комплексні наслідки набуття чинності УА з 1 січня 2016 року через механізм тимчасового застосування у частині, що стосується економіки та торгівлі. Круглий стіл міститиме в собі як суто аналітичну частину, що стосується політики і права, економіки, так і набір порад і рекомендацій, які базуються на вивченні технологій включення в європейський ринок, адаптованих до українських реалій. 

 

Програма круглого столу Миколаїв, 19 жовтня 

Програма круглого столу Херсон, 20 жовтня