Круглий стіл «Асоціація Україна-ЄС: що далі?», Чернівці, 20 листопада (АНОНС)

Автор: IЄAC Четвер, 09 листопада 2017

20 листопада в Чернівцях відбудеться круглий стіл під назвою «Асоціація Україна-ЄС: що далі?» для громадськості, місцевої влади та бізнесу області. Подія організована Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститутом Євро-Атлантичного Співробітництва (м. Київ) за підтримки Чернівецької обласної державної адміністрації. 

 

Продовжуючи традицію попередніх років, Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститут Євро-Атлантичного Співробітництва проведуть другий у 2017 році регіональний круглий стіл, присвячений відносинам України та Європейського Союзу після впровадження Угоди про асоціацію між Україною, зважаючи на актуальні міжнародно-політичні обставини.

 

У круглому столі візьмуть участь Заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах, Директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Борис ТАРАСЮК, Голова Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле БАУМАНН, науковий директор ІЄАС Олександр СУШКО, політичний аналітик ІЄАС Володимир ГОРБАЧ та аналітик громадської організації «Європа без бар’єрів» Катерина КУЛЬЧИЦЬКА. 

 

Найкраще поінформовані українські експерти з міжнародних відносин та суспільних процесів проведуть ґрунтовний аналіз стану відносин між Україною та Європейським Союзом після впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, яка суттєво вплинула на всі значущі регуляторні сфери в Україні. Учасники заходу висвітлять також основні моменти сценаріїв майбутніх відносин України та ЄС, приділивши увагу взаємним очікуванням та перспективам. Також експерти дадуть оцінку ролі Угоди про асоціацію з ЄС для України в міжнародно-політичних умовах, що стрімко змінюються. Круглий стіл міститиме в собі як суто аналітичну частину, що стосується політики і права, економіки, так і набір порад і рекомендацій, які базуються на вивченні технологій включення в європейський ринок, адаптованих до українських реалій.

 

Програма круглого столу в Чернівцях, 20 листопадаРеєстрація | Подія в Facebook