КРУГЛІ СТОЛИ «АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНА-ЄС: ЩО ДАЛІ?», ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-ЛЬВІВ (АНОНС)

Автор: IЄAC Вівторок, 03 квітня 2018

24-25 квітня в Івано-Франківську та Львові відбудуться круглі столи під назвою «Асоціація Україна-ЄС: що далі?» для громадськості, місцевої влади та бізнесу регіонів. Подія організована Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститутом Євро-Атлантичного Співробітництва (м. Київ) за підтримки Івано-Франківської та Львівської обласних державних адміністрацій.

 

 

Продовжуючи традицію попередніх років, Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститут Євро-Атлантичного Співробітництва проведуть перший у 2018 році раунд регіональних круглих столів, присвячених відносинам України та Європейського Союзу після впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зважаючи на актуальні міжнародно-політичні обставини.

 

У круглому столі візьмуть участь Заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах, директор ІЄАС Борис Іванович ТАРАСЮК, директор Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле БАУМАНН, політичний аналітик ІЄАС Володимир ГОРБАЧ, Директор з наукової роботи Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Вероніка МОВЧАН та Голова Українського Центру Європейської Політики Любов АКУЛЕНКО.

 

Найкраще поінформовані українські експерти з міжнародних відносин та суспільних процесів проведуть ґрунтовний аналіз стану відносин між Україною та Європейським Союзом після впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, яка суттєво вплинула на всі значущі регуляторні сфери в Україні. Учасники заходу висвітлять також основні моменти сценаріїв майбутніх відносин України та ЄС, приділивши увагу взаємним очікуванням та перспективам.  

 

Програма круглого столу в Івано-Франківську, 24 квітня | Реєстрація | Подія в Facebook

Програма круглого столу у Львові, 25 квітня | Реєстрація | Подія в Facebook

 

Більше інформації про проект та попередні круглі столи - тут