Круглі столи «Асоціація Україна-ЄС: що далі?», Чернівці-Тернопіль (АНОНС)

Автор: IЄAC Середа, 11 жовтня 2017

 

30-31 жовтня в Чернівцях та Тернополі відбудуться круглі столи під назвою «Асоціація Україна-ЄС: що далі?» для громадськості, місцевої влади та бізнесу області. Подія організована Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститутом Євро-Атлантичного Співробітництва (м. Київ) за підтримки Чернівецької та Тернопільської обласних державних адміністрацій.


Продовжуючи традицію попередніх років, Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститут Євро-Атлантичного Співробітництва проведуть перший у 2017 році раунд регіональних круглих столів, присвячених відносинам України та Європейського Союзу після впровадження Угоди про асоціацію між Україною, зважаючи на актуальні міжнародно-політичні обставини.

 

У круглих столах візьмуть участь науковий директор ІЄАС Олександр СУШКО, директор Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле БАУМАНН, політичний аналітик ІЄАС Володимир ГОРБАЧ та аналітик громадської організації «Європа без бар’єрів» Катерина КУЛЬЧИЦЬКА.

 

Найкраще поінформовані українські експерти з міжнародних відносин та суспільних процесів проведуть ґрунтовний аналіз стану відносин між Україною та Європейським Союзом після впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, яка суттєво вплинула на всі значущі регуляторні сфери в Україні. Учасники заходу висвітлять також основні моменти сценаріїв майбутніх відносин України та ЄС, приділивши увагу взаємним очікуванням та перспективам. Також експерти дадуть оцінку ролі Угоди про асоціацію з ЄС для України в міжнародно-політичних умовах, що стрімко змінюються. Круглий стіл міститиме в собі як суто аналітичну частину, що стосується політики і права, економіки, так і набір порад і рекомендацій, які базуються на вивченні технологій включення в європейський ринок, адаптованих до українських реалій.

 

Програма круглого столу в Чернівцях, 30 жовтня | Реєстрація | Подія в Facebook ПОДІЮ ПЕРЕНЕСЕНО НА 20 ЛИСТОПАДА (більше інформації - тут)

Програма круглого столу в Тернополі, 31 жовтня | Реєстрація | Подія в Facebook